Afati i provimeve per afatin e Nëntorit

 
 • 06 nëntor @ 02:28

  Paraqitja e provimeve behet prej 6 Nentor deri me 15 Nentor.

  Studentët e rregullt sipas vendimit të Senatit kane të drejte të paraqesin 1 provim.
  Absolventet (nga studimet 5 dhe 6 vjeqare) kane të drejte të paraqesin 2 provime ne kë[…]

   
 

Paraqitja e Temës së Diplomes në studimet Bachalor dhe Master

 
 • 01 nëntor @ 10:18

  Paraqitja e Temës së Diplomes në studimet Bachalor dhe Master

  Njoftohen te gjithe studentet se nga data 01.11.2017 deri me daten 10.11.2017 është i hapur afati per paraqitjen e Temes së Diplomës
  […]

   
 

Lista preliminare e zgjedhjes së bashkëpunëtorëve të jashtëm

 
 • 20 tetor @ 09:36

  Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë pas shqyrtimit të raporteve të komisioneve recenzuese të konkursit të shpallur me nr. 2/604 të datës 19.09.2017 në web-faqen e UP-së dhe konkursit plotësues me nr. 2/642 të datës 22.09.2017 për zgjedhjen për angazhim […]

   
 

Rezulatet përfundimtare të provimit pranues 2017/18 - Master

 
 • 16 tetor @ 12:00

  Rezulatet përfundimtare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master programi - Edukimi në Kujdesin Shëndetësor
  […]

   
 
 |<  <  28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789