Orari i ligjëratave, ushtrimeve dhe grupet e studentëve për vitin akademik 2016/17

 
 • Orari i ligjëratave, ushtrimeve dhe grupet e studentëve për vitin akademik 2016/17
  16 tetor @ 09:51

  Orari i ligjeratave, ushtrimeve dhe grupet e studentëve për vitin akademik 2016/17 (semestri dimrorë)
  […]

   
 

Rezulatet perfundimtare të provimit pranues 2016/17 në studimet Master

 
 • Rezulatet perfundimtare të provimit pranues 2016/17 në studimet Master
  12 tetor @ 08:19

  Rezulatet përfundimtare të provimit pranues 2016/17 në studimet Master programi - Edukimi në Kujdesin Shëndetësor
  […]

   
 
 |<  <  25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 >  >|
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  2627282930311
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30123456