Linku për Aplikim për Studentet e Transferuar

 
 • 12 janar @ 10:45

  Linku për Aplikim për Studentet e Transferuar
  […]

   
 

Lista e ID-ve të studentëve te vitit të parë në Fakultetin e Mjekësisë

 
 • 05 janar @ 12:27

  Lista e ID-ve të studentëve te vitit të parë në Fakultetin e Mjekësisë.

  Për çdo pakjartësi mund të konsultoheni pranë Zyres së IT-së në Dekanat.
  […]

   
 

Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës

 
 • 04 janar @ 03:22

  Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës
  […]

   
 

Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018

 
 • 29 dhjetor @ 08:16

  Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018
  […]

   
 
 |<  <  2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  303112345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789