Afati i paraqitjes së provimeve për Studime Master

 
 • 15 janar @ 01:39

  Afati i paraqitjes së provimeve për Studime Master
  […]

   
 

Lista e kandidatëve për intervistim-Studimeve të Doktoratës

 
 • 27 dhjetor @ 02:01

  Lista e kandidatëve për intervistim-Studimeve të Doktoratës

  […]

   
 

Njoftim për organizimin e afatit plotësues të provimeve Afati i Dhjetorit

 
 • 08 dhjetor @ 09:15

  Njoftohen absolventët e Fakultetit të Mjekësisë te Drejtimeve Mjekësi e Pergjithshme,Stomatologji dhe Farmaci se paraqitja e provimeve për Afatin e Dhjetorit fillon nga Data 06.12.2017 deri më 13.12.2017


  […]

   
 

Orari i provimeve për Absolvent Afati i Dhjetorit 2017

 
 • 08 dhjetor @ 09:11

  Orari i provimeve për Absolvent Afati i Dhjetorit 2017

  Për më shum informata kliko këtu
  […]

   
 
 |<  <  21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje