Njoftim për mbrojtjen e disertacionit te doktoraturës nga Ass.Dr Petrit Nuraj mr.sc

 
 • 01 dhjetor @ 07:55

  Njoftohën të interesuarit se Ass.Dr.Petrit Nuraj mr.sc  me datën 04.12.2017 në ora 11.30 në dekanat, e mbron punimin e disertacionit, me titull: ˝ Evaluimi klinik dhe trajtimi i urolitiazës në Kosovë ˝.

  Për më shum  

 

Njoftim për mbrojtjen e disertacionit te doktoraturës nga Ass.Dr Driton Vela

 
 • 23 nëntor @ 02:29

  Njoftohën të interesuarit se Ass.Dr.Driton Vela me datën 30.11.2017 në ora 11.30 në dekanat, e mbron punimin e disertacionit, me titull: ˝ Roli prediktor i YKL-40 dhe hepcidines te pacientët me spektër te ndryshëm të rezistencës insulinike˝.

  […]

   
 

Ligjeratë ne lidhje me Integritetin Akademik -Plagjiarizimi

 
 • 19 nëntor @ 06:27

  Ligjeratë e hapur për profesorë dhe studentë,

  Tema: INTEGRITETI AKADEMIK: PLAGJIARIZIMI - RREZIQET DHE MËNYRAT E DETEKTIMIT TË TIJ.
   
  Ligjerues:Prof. Dr. Thomas Lancaster, Staffordshire University
   
  htt[…]

   
 

Orari i ligjeratave për studentet e vitit te pare te studimeve Master Edukimi ne Kujdesin Shendetesor

 
 • 16 nëntor @ 08:19

   Orari i ligjeratave për studentet e vitit te pare te studimeve Master Edukimi ne Kujdesin Shendetesor

  Për më shum  

 
 |<  <  23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje