Njoftim për ligjerata në drejtimin Edukimi në Kujdesin Shëndetësor

 
 • 07 nëntor @ 08:04

  Njoftohen studentet e vitit të pare drejtimi Edukimi në kujdesin Shëndetësor se mësimi fillon sot pra me 07 .11.2017 me Prof.Ass.Dr. Ilir Begollin duke filluar nga ora 12.00 deri në ora 17.00 në objektin e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik .
  […]

   
 

Njoftim për Provimin Përfundimtarë për të gjitha Degët

 
 • 19 tetor @ 11:42

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Mjekësisë për të gjitha degët se Provimi Përfundimtar do të mbahet me datë 25/10/2017 në ora 10:00 në lokalet e Dekanatit

  Për më shumë  

 

Lista e kandidatëve për provimin pranues- Master 2017/18

 
 

Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS

 
 • 05 tetor @ 08:05

  Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS

  Studentë dhe të diplomuar nga Fakulteti i M J E K Ë S I S Ë
  Data: 11 Tetor 2017 (e mërkurë )
  Ora: 13:00h - 14:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: B[…]

   
 
 |<  <  24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje