Njoftim per studentet e interesuar per pune praktike ne AMC

 
 • 03 tetor @ 08:48

  Njoftim per studentet e interesuar per pune praktike ne AMC

  Per me shume informata kliko me poshte

   

 

Njoftim per shtyerjen e regjistrimit te semestrit

 
 • 02 tetor @ 09:29

  Njoftohen të gjithe studentët se regjistrimi i semsetrit eshte shtyer deri me datën 03.10.2017
  […]

   
 

Njoftim - Hapja solemne e vitit akademik 2017/2018 për të gjithë studentët e vitit të parë të studimeve, do të bëhet të hënën me datë 2 tetor 2017 në Amfiteatrin e Dekanatit

 
 • 29 shtator @ 02:29

  Hapja solemne e vitit akademik 2017/2018 për të gjithë studentët e vitit të parë të studimeve, do të bëhet të hënën me datë 2 tetor 2017 në Amfiteatrin e Dekanatit.

  Për tu njohur me gjerësisht ne lidhje me njoftimin  

 

NJOFTIM - Fillimi i vitit akademik 2017/2018

 
 • 23 shtator @ 01:41

  "Njoftohen studentet e Fakultet te Mjekesise të studimeve bachelor dhe master se regjistrimi i semestrit ka filluar dhe do te vazhdoj deri te Premten, 29.09.2017. Regjistrimi i semestrit behet me kushtet e njejta te vitit te kaluar, pra te aprovuara […]

   
 
 |<  <  25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje