Mbrojtje publike e tezës së doktoratës

 
 • Mbrojtje publike e tezës së doktoratës
  17 tetor @ 02:15

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Shkelzen Duçi me datën 20.10.2016 në ora 12.00 në dekanat, e mbron tezën e doktoratës, me titull:” Efekti i 5-fluorouracilit në formacionin e adhezioneve tek tendinet fleksore të thella të laceruara pjesërisht në […]

   
 

Mbrojtje publike e tezës së doktoratës

 
 • Mbrojtje publike e tezës së doktoratës
  13 shtator @ 10:09

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Blerta Latifi – Xhemajli me datën 15.09.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbron tezën e doktoratës, me titull:” Hulumtimi klinik i efektivitetit të fluorit dhe xylitolit në parandalimin e […]

   
 

Mbrojtje publike e tezës së doktoratës

 
 • Mbrojtje publike e tezës së doktoratës
  06 korrik @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Arbnore Batalli- Këpuska mr .sc me datën 14.07.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbron tezen e doktoratës, me titull:”Funksioni i boshtit gjatësor të ventrikulit të majtë te adoleshentët obezë ”.

  […]

   
 
 |<  <  22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 >  >|
 

Kalendari e lajmeve

  «maj»
  MaEnPrShDi
  27282930123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  1234567
 
 

Shpallje & Ngjarje