Njoftim për mbrojtje te punimit të dioplomes Master

 
 • 16 nëntor @ 02:00


  Njoftojmë të interesuarit se Bsc.Fatmire Imeraj dhe Bsc.Blerta Bacaj me 18.11.2016 në ora 12.00 në dekanat, e mbrojnë
  punimin e masterit në Fizioterapi me titull: “ Vlerësimi biomekanik i boshtit kurrizor tek të rriturit".
  […]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të tezës së doktoratës

 
 • 04 nëntor @ 08:21

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Mr.ph.Armond Daci me datën 07.11.2016 në ora 11.30 në dekanat, e mbron tezën e doktoratës, me titull:” Ndikimi i variantëve polimorfike ABCB1,EPHX1 dhe SCN1A në koncentrimet plazmatike dhe farmak[…]

   
 

Mbrojtje publike e tezës së doktoratës

 
 • 21 tetor @ 03:08

  Njoftojmë të interesuarit se Ass. Dr. Drita Kutllovci - Zogaj mr.sc me datën 25.10.2016 në ora 11:00 në dekanat, e mbron tezën e doktoratës, me titull: ˝ Korrelacioni ndërmjet nivelit të plumbit në gjak,aktivitetit të enzimës dehidrataza e acidit delta &n[…]

   
 
 |<  <  32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «prill»
  MaEnPrShDi
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293012
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje