Logbook për Praktikën Ndërprofesionale

 
 • 18 shtator @ 08:18


  […]

   
 

Letër ngushellimi për vdekjen e Prof. Assoc. Dr. Sylejman Rexhepit

 
 • 24 korrik @ 08:16

  Lajmi për vdekjen e Prof. Assoc. Dr. Sylejman Rexhepit është një lajm i hidhur për të gjithë stafin e Fakultetit të Mjekësisë dhe të Katedrës së Mjekesise Interne në veçanti.[…]

   
 
 |<  <  3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «prill»
  MaEnPrShDi
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293012
  3456789
 
 

Shpallje & Ngjarje